Latvijas Vīna Tūre
Latvijas Vīna Tūre

Vīna darītava MAZSĀLIJAS

Izgaršo dzīvi!

Par mums


Vīna darināšanas tradīcijas “Mazsālijās” aizsākās vairāk kā pirms 20 gadiem, ar augļu vīnu gatavošanu, piedāvājot ābolu, aveņu, ķiršu un aroniju vīnu. Mūsu dzērienu pamatklāstā atradīsiet stipros dzērienus rumu, brendiju, džinu, eksotisko “Meksiku” un “Indiju”, kā arī mūsu saimniecībā ievāktu dažādu ogu liķierus. Šodien esam gājuši soli uz priekšu, gluži kā mūsu pilsēta Kuldīga, vīna klāstam pievienojot mūsu terasēs audzēto vīnogu vīnu. Vēlies izbaudīt UNESCO pilsētas Kuldīgas pakājē audzēto Rondo vīnogu vīnu, ko vīndaris Gunārs darina barona fon Hahn dzirnavu terasēs? Atnāc, atklāj un iemīli!

Vīna darītavas vērtības:


Visas ogas un augļi, kas izmantoti dzērienu gatavošanā, ir mūsu pašu saimniecībā rūpīgi audzēti un ievākti! Tieši saimniecības dārzos sākas mūsu dzērienu stāsts! Visa pamatā ir cieņa!

Kur nobaudīt?


Mūsu saimniecība atrodas skaistajā Kuldīgas novadā, tikai 10 minūšu braucienā no Visskaistākās Latvijas mazpilsētas – Kuldīgas. Saimniecība izveidota uz trīs pagastu robežas Snēpeles, Pelču un Kurmāles. Aicinām mūsu saimniecību apskatīt visa gada garumā, kur varēsiet paciemoties pie meža rukša Anša, briežu saimes, saimniecībā audzētajiem trušiem, apskatīt dažādu šķirņu vistas un gaiļus, palūkoties kā saimniecībā tiek audzētas foreles, stores un citas zivis. Vīna pagrabiņā cienāsim Tevi ar mūsu vīniem, brendijiem, rumu un liķieriem, saimnieces gatavotām uzkodām un saimnieka stāstiem par saimniecību un vīna tapšanas tradīcijām. Savu ciemošanos iepriekš piesaki: telefoniski: + 371 22 002 744, vai e pastā: jaundzirnavnieki1@gmail.com

Vīna darītava MAZSĀLIJAS


  • Vīndaris: Gunārs Slavinskis
  • Ražotājs: SIA “Jaundzirnavnieki”
  • Adrese: “Mazsāliju dzirnavas”, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads
  • Kurmāles pagasts
  • Kuldīgas novads
  • Vairāk: www.mazsalijas.com
  • Facebook: Mazsalijas