Latvijas Vīna Tūre
Latvijas Vīna Tūre

Vīna darītava “Tērvetes vīni”

Iedvesmas darināts

Vīna darītavas stāsts


Tērvetes vīni ir ģimenes vīna darītava Tērvetē. Ražojam vīnu no pašu audzētām ogām un augļiem – avenēm, āboliem, ķiršiem, ērkšķogām, upenēm, cidonijām un no “īpašā dārzeņa” – rabarbera! 2019. gadā esam uzsākuši arī sava vīnogu dārza veidošanu un plānojam piedāvāt saviem viesiem vīnogu vīnu.

Vīndaris Sandris Laizāns vīna darīšanu aizsāka 2009.gadā kā hobiju, un 2014.gadā nodibināja uzņēmumu. Esam ražojoša apskates saimniecība, kas piedāvā iespēju apskatīt vīna darītavu un nodegustēt mūsu gatavotos vīnus.

Vīna darītavas vērtības


Mēs - Dace un Sandris Laizāni, Tērvetes vīnu saimnieki, esam kaislīgi “vīna mīļi” un šo mīlestību vēlamies nodot arī mūsu viesiem! Jums piedāvājam vīna darītavas apskati un vīnu degustāciju ar omulīgām sarunām par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā.

Mūsu vīni ir īpaši ar savu katrai ogai vai auglim raksturīgo aromātu un garšu. To izdodas panākt, pateicoties kvalitatīvām, dabīgām ogām, kas aug mūsu saulainajos Zemgales dārzos. Un īpaša ražošanas tehnoloģija, kuru vairākus gadus esam apguvuši Austrijā un pielāgojuši Latvijas ogām, lai panāktu labāko rezultātu – tīru garšu un aromātu!

Kur nobaudīt?


Atkarībā no sezonas piedāvājam dažādu augļu un ogu vīnu, dzirkstošo vīnu un brendiju degustāciju. Saimniece Dace palutinās Jūs ar nelielām uzkodām - mājās ceptu maizi un pašas sietu sieru.

Esam atvērti dažādām radošām idejām uzņemot Jūs īpašās reizēs – kāzās, jubilejās un Jums mīļos svētkos!

Degustācija ilgst aptuveni 1,5 stundu un iepriekš jāpiesakās, sazinieties Jums ērtā veidā:

- zvanot pa tālr. +371 29454225

- rakstot mums sociālajos tīklos @tervetesvini!

Tiksimies Tērvetes vīnos!

Dace un Sandris Laizāni

Vīna darītava: “Tērvetes vīni”


  • Vīndaris: Sandris Laizāns
  • Ražotājs: SIA "Tērvetes veltes"
  • Adrese: "Krāces"
  • Zelmeņi
  • Tērvetes novads
  • Vairāk: www.tervetesvini.lv